Redaktorzy

Imię i nazwisko Adres email
Bielewicz Barbara
Nr telefonu: 523890127
Nr faksu: 523891279
bielewiczb@sosno.pl
Bociek Katarzyna
Nr telefonu: 523890119
Nr faksu: 523891279
bociekk@sosno.pl
Dobrzański Piotr
Nr telefonu: 523890113
Nr faksu: 523891279
sekretarz@sosno.pl
Frydrychowicz Kamila
Nr telefonu: 523890119
frydrychowiczk@sosno.pl
Grzegorzewski Mirosław
Nr telefonu: 523890127
Nr faksu: 523891279
grzegorzewskim@sosno.pl
Lapke Jolanta
Nr telefonu: 523890125
Nr faksu: 523891279
lapkej@sosno.pl
Ostrowski Adam
Nr telefonu: 523890129
Nr faksu: 523891279
ostrowskia@sosno.pl
Paliga Maciej paligam@sosno.pl
Pietruszkiewicz Joanna
Nr telefonu: 523890117
Nr faksu: 523891279
pietruszkiewiczj@sosno.pl
Sikorska Iwona
Nr telefonu: 523890114
Nr faksu: 523891279
sikorskai@sosno.pl
Steckiewicz Maciej
Nr telefonu: 523890117
Nr faksu: 523891279
steckiewiczm@sosno.pl
Szubiński Adrian
Nr telefonu: 523890115
Nr faksu: 523891279
szubinskia@sosno.pl

Przejdź do formularza kontaktowego

Informacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>